• Bakı, 2019-11-13,
Seanews
Heyder Eliyev

ADDA-da təkrar ali təhsilə qəbulun nəticələri açıqlanıb

“Azərbaycan Xəzər Dəniz Gəmiçiliyi” Qapalı Səhmdar Cəmiyyətinin (ASCO) balansında olan Azərbaycan Dövlət Dəniz Akademiyasına 2019/2020-ci tədris ili üzrə təkrar ali təhsil almaq üçün elan olunan müsabiqənin nəticələri açıqlanıb.  

Təkrar təhsil almaq hüququ qazanan tələbələrin siyahısını təqdim edirik.

“Gəmi sürücülüyü” fakültəsi

II tədris ilinə

İxtisas: 050618 - “Gəmiqayırma və gəmi təmiri mühəndisliyi”

Qrup:2188A

 1. Mikayılov Sahil Sahib oğlu

2. Xəlilov Vilayət Möhübbəddin oğlu

3. İsmayıllı Fərid Şaban oğlu

4. Qarakişiyeva Fəridə Şaban qızı

5. Nəzərov Rizvan Rafiq oğlu

6. Aydınov Emil Xəyyam oğlu

7. Mustafayev Denis Vəli oğlu

 

İxtisas: 050620 - “Dəniz naviqasiyası mühəndisliyi”

Qrup: 2208A

 1. Mirzəyev Mayis Şahab oğlu

2. Qiyasov Ramil Rəsul oğlu

3. Şıxalıyev Xəzər Yadigar oğlu

4. Kazımov Elçin Əsəd oğlu

5. Dadaşov Fərhad Əmirulla oğlu

6. Dinili Qoşqar Adil oğlu

7. Eminli Toğrul İlham oğlu

8. Zingirov Rəşad İlqar oğlu

9. Ələsgərov Şahin Əlihəsən oğlu

10. Manafov Turan Telman oğlu

11. Şabiyev Tural Oqtay oğlu

12. Əlixanlı Ceyhun Şövqi oğlu

13. Həsənov Natiq Mövlud oğlu

14. Süleymanov Şəhriyar Səhliyar oğlu

15. Qazıyev Hacıməhəmməd Həmid oğlu

16. Abuşov Fərid Əlovsət oğlu

17. Yaxiyayev Səbuhi Qabil oğlu

18. Orucov Teyyub Mehti oğlu

19. Tağızadə Elmir Saday oğlu

20. Həsənov Rəşad Ağadadaş oğlu

21. Həsənov Məmməd Yaşar oğlu

22. Əliyev Əli Rafiq oğlu

23. Bəşirov Elnur Valerik oğlu

24. Məcidli Əkbər Şah Mərdan oğlu

25. Əhmədov Əli Əliheydər oğlu

26. Eyvazov Fuad Əvəz oğlu

27. Məmmədov Babək Yunus oğlu

 

III tədris ilinə

Qrup: 2207A

1. Orucov Emin Yunus oğlu

2. Sadıqov Samir Rasim oğlu

3. Hüseynzadə Murad Namiq oğlu

4. Abdullayev Ramil Tofiq oğlu

5. Zöhrabov Elşən Canəli oğlu

6. Mahmudov Rafat Rüfət oğlu

7. Məmmədov Ümid Elçin oğlu

8. Bəkirov Qənzəfər Faiq oğlu

9. Dəmirov Tural İlham oğlu

10. Məmmədbəyov Zeynal Əzim oğlu

11. Qardaşov Yusif İdris oğlu

12. Əfəndiyev Rəvan Nəsib oğlu

13. Əzizov Rafail Əli oğlu

14. Soltanov Raqif Rafiq oğlu

15. Əsgərov Zahir Fəxrəddin oğlu

16. Məmmədov Habil Amlet oğlu

17. Hüseynli İsmayıl Vahabəli oğlu

18. Əliyev Kamil Zamin oğlu

19. Ağakişiyev Fuad Əbilfəz oğlu

20. Cəfərov Habil Möhtəddin oğlu

21. Şükurlü Nuran Fizuli oğlu

22. Tağıyev Vüsal Dayandur oğlu

23. Zeynalov Sadiq Əkbər oğlu

24. Abdullayev Cavid Akif oğlu

25. Məlikov Əliabbas Həsən oğlu

26. Səmədov Abduləziz Əzizağa oğlu

27. Fərzəliyev Vüsal Habil oğlu

28. Səfərov Rövşən Şəmil oğlu

29. Xudayev Heydər Cahanşah oğlu

30. Əliyev Rəbbim Namiq oğlu

31. Şamilov Mahir Şakir oğlu

32. Nəbiyev Fuad Zahir oğlu

33. Novruzlu İsmayıl Pəhli oğlu

34. Məmmədov Vasif Cəmil oğlu

35. Dünyamalıyev Ülvi Aydın oğlu

 

“Gəmi mexanikası və elektromexanikası” fakültəsi

 II tədris ilinə

 İxtisas:050619 - “Gəmi energetik qurğularının istismarı mühəndisliyi”

 Qrup: 2198A

 1. Mirzəyev Zəka İkram oğlu

2. Hüseynzadə Fəqan Əfqan oğlu

3. Qənbərzadə Ceyhün Mübariz oğlu

4. İsmayılov Namiq Süleyman oğlu

5. Şıxalıyev Vadim Xanbaba oğlu

6. Mövsümov Sənan Zeynal oğlu

7. Xalıqov Şahüseyn Mehti oğlu

8. Məmmədli Eyyub Mübariz oğlu

9. Cəfərov Anar Əzizətdin oğlu

10. Zamanov Amil Rəhim oğlu

11. Əliyev İslam Tədbir oğlu

12. Muxtarov Elnur Yusif oğlu

13. Spasyuk Ruslan Dmitriyeviç

14. Ağabalayev Beyrək Əlikram oğlu

15. Rzayev Cabbar İlqar oğlu

 

III tədris ilinə

 

Qrup: 2197A

1. Quliyev Murad Nafuq oğlu

2. Musayev Heydər Binyətəli oğlu

3. Caniyev Vüsal Mahir oğlu

4. Əhmədov Bəxtiyar İlqar oğlu

5. Orucov Elgün Oruc oğlu

6. Tayıbov Elçin Məhəmməd oğlu

7. Bekeşev İsmayıl İzmail oğlu

8. Qədirov Nüsrət Nahid oğlu

9. Nəsibli Anar Elxan oğlu

10. Cəlilov Rauf Fərəc oğlu

11. Abdullazadə Rəşid Emil oğlu

12. Zeynalov Mahmud İlqar oğlu

13. Əliyev Orxan Oktay oğlu

14. Abdullayev Coşqun Adil oğlu

15. Əlisultanov Alim Roman oğlu

16. Əliyev Amid Şakir oğlu

17. Qasımov Fərid İsmayıl oğlu


© Materiallardan istifadə edərkən hiperlinklə istinad olunmalıdır